Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

Hastane İlaçlama

Güven > Bilgi > Hastane İlaçlama
Güven İlaçlama | 0 532 425 40 85

Hastane ilaçlama işlemi tamamen profesyonel şekilde yapılıp gerekli kontrollerin yapılması gereken bir işlemdir. Hastane gibi sağlık tedbirlerinin üst seviyede olacağı ve temizliğinin bir hayli zor olduğu bölgelerde Güven İlaçlama olarak en üst kalite ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız. Hastaneler düzenli olarak temizlenen alanlar olduğu için haşere ve böcek gibi kemirgenlere çok sık rastlanılmaz. Ancak yaz ayları yani sivrisinekler oluşmadan yılda bir defa ilaçlama yapılması sivrisinekleri hastanenizden uzak tutacaktır. Bu bölgelerde yapılan ilaçlama işleminden ziyade daha çok dezenfeksiyon işlemlerine önem verilmektedir. Yaşadığımız son 1 yıl içinde Covid-19 gibi virüslerden dolayı hastaneler haftalık hatta günlük olarak dezenfeksiyon işlemi uygulanmaya başlandı. Güven ilaçlama bu alanda uzman ekibi ile daima hizmet vermektedir.

Güven İlaçlama Hizmetleri

Güven ilaçlama firması pek çok alanda sizlere hizmet vermeye hiç durmadan devam ediyor. Hizmetleri arasında oldukça profesyonel şekilde yapılması gereken Hastane ilaçlama hizmetlerini de ekleyen Güven ilaçlama firması en üstün kalite ilaçlar ile hizmet vermektedir. Hastane gibi büyük alanlardan ziyade depo gibi havasız kalan alanlardan tutun ki bahçeli ev ve iş yerlerine kadar birçok alanda ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bizleri tercih eden müşterilerimizi hiç bir şekilde mağdur etmeden tamamen ilaçlama ve dezenfeksiyon yaparak sağlığınızı üst seviyede korumaktayız. Kullandığımız ilaçlama malzemeleri tamamen sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

İlaçlama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama yapılırken alanda bulunan haşere tespiti yapılması oldukça önemlidir. İzmir Haşere İlaçlama tespiti sonrası belirli ilaçlamalar yaparak süreç takip edilmelidir. Yani ilerleyen süreçlerde tekrar ilaçlama kontrolleri yaparak bulunan haşerelerin tamamen yok olmasını sağlamaktayız. Bu kontrol ilaçlamaları tamamen ücretsiz olup belirli aralıklar ile yapılır. Buna ek olarak sivrisinek ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemleri için belirli süre aralıkları gerekmektedir. Yani sivrisinek ilaçlama süreci her yıl sivrisinekler yumurtalarını bırakırken yapılırken dezenfeksiyon işlemleri ayda bir bazı süreçlerde haftalık bile yapılması gerekir. Eğer evinizde Covid-19 virüsü taşıyan bir birey olmuş ve hastalığı geçirmiş ise evinizi dezenfekte ederek sonraki hastalıkların önüne geçmeniz mümkündür.

DMCA.com Protection Status