Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

İzmir Apartman İlaçlama

Güven > Başlıca Zararlı Haşereler > İzmir Apartman İlaçlama
Güven İlaçlama | 0 532 425 40 85

İzmir Apartman İlaçlama ve apartman ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Firmamız apartmanlarınızın giriş merdivenlerini, bodrumunu, deposunu, bahçesini ilaçlayarak her türlü haşereden korunmanızı sağlamaktadır. Özellikle yaz günlerine yaklaşırken kaliteli bir ilaçlama hizmeti almanız apartmanınızı ve dolayısıyla evinizi böceklerden koruyacaktır. Hijyen açısından da bu durum oldukça önemlidir. Çünkü farklı birçok böcek ve haşere çeşidi bulunduğunuz ortamlarda çoğalabilir.

İzmir böcek ilaçlama hizmeti almak isteyenler firmamızı arayarak randevu talep edebilirler. Uzun yıllardan beri bu sektörde olduğumuz için, işinde uzman ziraat mühendisleri ve teknik kişilerle çalışmaktayız. Eğer böceklerle başınız dertte ise bilinçsiz bir şekilde ilaçlama yapmak soruna çözüm olmayacaktır. Üstelik daha sıkıntılı durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

İzmir İlaçlama Firmaları Arasında Öncü Firmayız!

İzmir ilaçlama firmaları arasında kalitemiz ve başarılıyla gerçekleştirmiş olduğumuz referanslarımızla adımızı duyurmuş bulunmaktayız. Ekibimiz ve ekipmanlarımız ilaçlama konusunda yeterli donanıma sahiptir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Sadece İzmir ilimizde değil daha birçok il ve ilçede hizmet vermekteyiz. İstanbul, Ankara, Aydın, Muğla, Bodrum, Fethiye, Biga gibi yerlerde ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

İzmir fare ilaçlama konusunda da apartmanlara hizmet sunmaktayız. Eğer apartmanınızda fare görürseniz çoğalmasına izin vermeden hemen önlem alabilirsiniz. Apartmanlarda yaptığımız fare ilaçlamaları ile soruna kesin çözüm sunmaktayız.

Güven İlaçlama ile Haşerelere Son

Haşere ilaçlama İzmir firması olarak kokulu ya da jel ilaçlama hizmeti sizlere sunulmaktadır. Apartmanınızda karınca, fare, ağaç kurdu, bit, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, yılan ya da benzeri haşereler mevcutsa hemen bizleri arayarak yardım talep edebilirsiniz. 2008 yılından beri hizmetlerini aralıksız sürdüren firmamız bütün böcek sorunlarına kesin çözüm sunmaktadır.

İzmir ilaçlama konusunda uzmanlaşmış yer arayanlar Güven İlaçlama olarak bize güvenebilirler. Firmamız birçok sertifikalara ve belgelere de sahiptir. Apartmanlardan başka okul, alışveriş merkezi, gemi, yat, tekne ilaçlama konularında da sizlere hizmetler sunmaktayız. İlaçlamayı bir kez yaptığımız zaman soruna kesin çözüm bulunmaktadır. Ama tam olarak bitmeyen böcek sorunlarını da takip ederek tam sonuca ulaşana kadar çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

DMCA.com Protection Status