Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

İzmir İlaçlama Firmaları

Güven > Başlıca Zararlı Haşereler > İzmir İlaçlama Firmaları
Güven İlaçlama | 0 532 425 40 85

İzmir ilaçlama firmaları arasında işini büyük bir özenle yapan firmamızla çalışarak böcek ve haşere konusuna kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı böcek türleri hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Hijyen açısından sağlıklı yerlerde yaşamak isteyenler ilaçlama hizmeti alarak bu sorundan kurtulabilmektedir. Firmamızın bünyesinde çalışan uzman ekip ve ekipmanlar işimizi kaliteli bir şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Böcek türlerine göre farklı ilaçlar kullanarak sorunu çözmekteyiz. İlaçlamadan sonra da gerekli kontrolleri yaparak sorun ortadan kalkana kadar hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

İzmir böcek ilaçlama hizmetleri ziraat mühendislerimizin kontrolünde yapılmaktadır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Garantili bir şekilde ilaçlama hizmeti tüm müşterilerimize verilmektedir. Öncelikle bulunduğunuz yerde hangi tür böcek olduğunu tespit eder; sonrasında kokulu, kokusuz ya da jel ilaçlarla gereken önlemi almaktayız. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Ev İlaçlama Hizmetlerimiz

İzmir ev ilaçlama her mevsim kişilerin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Özellikle yaz mevsimlerinde bu hizmete daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Havaların ısınmasıyla birlikte farklı böcek ve haşere türleri yaşadığınız ortamda sizleri rahatsız edecektir. Eğer evinizde hamam böceği, bit, pire, kene, tahta kurdu, kalorifer böceği, tespih böceği, sinek ya da sivri sineklere rastlarsanız çoğalmadan önlem almalı ve ilaçlama ile soruna kesin çözüm getirmelisiniz.

Haşere ilaçlama İzmir ilimizden başka birçok il ve ilçede yapılmaktadır. Hizmet bölgelerimiz oldukça fazladır. İzmir İlaçlama Firmaları olarak Evlerinizde ilaçlama yaptıktan sonra görünen yerlerin temizliğini yapabilirsiniz. Görünmeyen ve kuytuda kalan yerler 15 gün temizlenmezse böcek yumurtaları da ilacın etkisi ile yok olacaktır. Dikkat etmeniz gerekenler ekibimiz tarafından sizlere söylenecektir.

İzmir İlaçlama Firması Güven İlaçlama

İzmir ilaçlama firmamız sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır. 2008 yılından beri bu sektörde yer almaktayız. Evlerden başka iş yerleri, okullar, alışveriş merkezleri, gemi, tekne gibi yerlerde de ilaçlama yapmaktadır. İzmir fare ilaçlama konusunda hizmet almak isteyenler de bizimle iletişime geçerek farelere kesin çözüm getirebilirler. Fare mikrop getirebilen kemirgen bir hayvandır. Hemen önlem alınması da oldukça önemlidir.

Güven İlaçlama olarak bizi arayarak hemen randevu alabilir ve bulunduğunuz ortamın ilaçlanmasını sağlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status