Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

Gümüşlük Tekne İlaçlama

> Hizmet Bölgelerimiz > Gümüşlük Tekne İlaçlama
Güven İlaçlama | 0 532 425 40 85

Gümüşlük Tekne İlaçlama : Güven ilaçlama ve iyon çevre sağlık ilaçlama firması tarafından en uygun koşul ve şartta yapılmaktadır. Gemi, Tekne, Yat İlaçlama Hizmeti için En Uygun fiyat garantisi ve hızlı süreç ile iyon çevre sağlık tarafından yapılmaktadır. Güven ilaçlama haşere kontrol servisi profesyonel gemi, tekne, yat ilaçlama servis hizmetleri veren kurumsal bir firmadır. 2019 da Gemilerde farklı haşere türlerinin görüldüğü ve yuva haline geldiği yerlerdir. Mutlaka Mevsimsel olarak düzenli ilaçlama hizmetinin yapılması gerekmektedir.

Yat, Feribot, Gemi, Vapur, Tekne İlaçlama Gümüşlük de Güven ilaçlama firması yapmaktadır. Ahşap konut veya bina ilaçlaması, Firmamız tarafından, engin tecrübemiz ile yaılmaktadır.Yolcu taşıyan tur gemisi, yelkenli, kuru yük gemisi, balıkçı teknesi gibi deniz araçlarının ilaçlanmasını en iyi şekilde sizler için yapmaktayız.

Haşerelerle mücadele kapsamında Tekne İlaçlanması önem taşır bu yüzden Güven ilaçlama firması, 18 yıllık deneyim ve tecrübesi ile en titiz ve sağlıklı bir şekilde gümüşlük tekne ilaçlama hizmetini sağlamaktadır.

Tel : 0 532 425 40 85

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]