Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

Hakkımızda

> Hakkımızda
2008'den beri...

Güven İlaçlama

2008 yılında haşere ve kemirgenlerle etkin mücadele yöntemlerini profesyonel bir şekilde kullanarak, kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti sunmak üzere İzmir'de kurulan firmamız; İstanbul, Ankara, Aydın ve Bodrum'da haşere, böcek ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

Güven İlaçlama firmamız haşere ve kemirgen mücadelesinde geleneksel ilaçlama yöntemleri yerine bilgi, tecrübe ve ekipman bileşimini en iyi şekilde kullanarak; konusunda uzman, özel eğitim almış iş disiplinine sahip ziraat mühendisleri ve teknik kadrosuyla son teknolojiyi kullanarak kaliteli, güvenilir ve etkin bir ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Yaşam alanlarınızda daha huzurlu ve hijyenik yaşamanızı sağlamak, en doğru ve kalıcı ilaçlama hizmetini sunmak amacıyla Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan tüm kimyasal ilaçlarımızı ve yaptığımız uygulamaları şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız.

Garantili ilaçlama hizmeti anlayışımızla kemirgen veya haşere sorununuz ortadan kalkıncaya kadarki süreçte gerekli takipleri yaparak, gelişmeleri yakından izleyerek süreçleri değerlendiriyoruz.

Pest kontrol bölümünde BRC AEB 9001. 2022 Hasip kalite yönetmeliklerine uygun danışmanlık, ilaçlama hizmetlerimizi vermekten onur duyarız.

hasere-ilaclama-360x312