Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

SSS

> SSS

Güven haşere ve böcek ilaçlama firmamız; uluslararası kalite standartlarında ilaçlama hizmeti veren, insan sağlığını ön planda tutan, şeffaf hizmet anlayışına sahip, müşteri ve çözüm odaklı çalışan profesyonel bir ilaçlama firmasıdır. Haşere veya kemirgen sorununuz çözülünceye kadar size destek olup satışla bitmeyen, güveninize layık dostluklar kurmaktadır.

Haşere ve kemirgen ilaçlamasını ne zaman yaptırmak doğru olur, haşere ve kemirgen ilaçlama zamanı için belirli bir dönem var mıdır gibi sıkça sorulan soruların cevabı olarak haşere ve kemirgen ilaçlaması yaptırılacak aylar arasında en fazla tercih edilen dönemler hiç şüphesiz yaz aylarıdır. Yaz aylarında ilaçlama yaptırmak yanlış olmamakla birlikte, haşerelerin istila zamanı olan yaz sıcaklarında özellikle evlerde böcek mücadelesi zaten zorunlu hale gelmektedir. Aslında haşere, böcek ve kemirgenler çoğalmadan yılda bir kez periyodik önleyici haşere ve böcek ilaçlaması yaptırmak doğru ve tercih edilir olan haşere ilaçlamasıdır.

Kokulu ilaçlama uygulaması sonrasında bulunduğunuz mekanı havalandırarak, gözle görülebilir yerlerde ıslak temizlik yapabilirsiniz. Görülmeyen yerlerde ise (koltuk altları, dolap içleri, buzdolabı arkası vb) 15 gün sonra ıslak temizlik yapabilirsiniz. Genel temizliğin 15 gün sonra önerilmesinin nedeni yumurtalardan çıkacak yeni haşereler için ilacın kalıcılığını sağlamaktır. Jel haşere ilaçlama uygulamasından sonra ise herhangi bir temizlik yapılmasına gerek yoktur.

Kokulu ilaçlama tüm haşere ve böcek türlerine karşı (tahta kurusu, bit, pire, güve, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri,akrep, karınca, tespih böceği, akarlar, kulağa kaçan, fare, sıçan, çıyan, örümcek, kertenkele , tahta kurdu, sinek, sivri sinek vb) yapılabilecek ilaçlama türüdür. Jel haşere ilaçlama ise hamam böceği, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, karafatma vb gibi haşereler üzerinde etkilidir.