Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

Ne Zaman Haşere İlaçlanır?

> Ne Zaman Haşere İlaçlanır?
Güven İlaçlama

Haşere ve Kemirgen İlaçlaması ne zaman yapılmalı?

Haşere ve kemirgen ilaçlamasını ne zaman yaptırmak doğru olur, haşere ve kemirgen ilaçlama zamanı için belirli bir dönem var mıdır gibi sıkça sorulan soruların cevabı olarak haşere ve kemirgen ilaçlaması yaptırılacak aylar arasında en fazla tercih edilen dönemler hiç şüphesiz yaz aylarıdır.

Haşere ve kemirgen ilaçlamasını ne zaman yaptırmak doğru olur, haşere ve kemirgen ilaçlama zamanı için belirli bir dönem var mıdır gibi sıkça sorulan soruların cevabı olarak haşere ve kemirgen ilaçlaması yaptırılacak aylar arasında en fazla tercih edilen dönemler hiç şüphesiz yaz aylarıdır. Yaz aylarında ilaçlama yaptırmak yanlış olmamakla birlikte, haşerelerin istila zamanı olan yaz sıcaklarında özellikle evlerde böcek mücadelesi zaten zorunlu hale gelmektedir. Aslında haşere, böcek ve kemirgenler çoğalmadan yılda bir kez periyodik önleyici haşere ve böcek ilaçlaması yaptırmak doğru ve tercih edilir olan haşere ilaçlamasıdır.

Böcek ve kemirgen ilaçlaması özellikle yaz aylarında sık sık yumurtlayarak üreyen haşere ve kemirgenlere karşı çeşitli böcek ilaçları ile müdahale edilmesidir. Böcekler ve kemirgenler hastalık bulaştıran canlılardır. Kan emen böcek türleri olduğu gibi besinler yoluyla insanlara hastalık bulaştıran böcek türleri ve kemirgenler de vardır. Kemirgenler, böcekler ve haşerelerle mücadele etmek için en etkin yöntem Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir ilaçlama firmasına başvurmaktır.

Haşere, böcek ilaçlaması ve kemirgen ilaçlaması yaparken ilk dikkat edilecek husus yaptırılacak ilaçlama işleminin hangi firmaya yaptırılmasının daha doğru olacağıdır. Diğer önemli bir husus da hangi ilaçların haşere ve kemirgen mücadelesinde kullanılacağıdır.

Yanlış haşere ve kemirgen mücadelesi yapılması sonucunda haşerelerin ve kemirgenlerin bağışıklık kazanması, haşere ilaçlarına dirençli böceklerin ve kemirgenlerin sayılarının artırmasına sebebiyet vermektedir.

Bir çok ilaçlama firması ilk uygulama yapıldıktan sonra mutlaka ikinci bir tekrarın yaptırmanın zorunlu olduğunu, aksi takdirde böceklerin ölmeyeceği ve ilaçlamanın bir işe yaramayacağı gibi bir algı oluşturmaktadır. Bazı haşere çeşitleri için bu durum geçerli olsa da çoğu haşere türü ilk uygulama sonrasında yapılan sağlıklı ve kaliteli bir haşere ilaçlama ile kesin olarak imha edilmektedir.

Haşere ve böcek ilaçlama sorunlarınızda profesyonel çözümler üreterek, kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarda sunmakta ve güveninize layık bir ilaçlama firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

İzmir böcek ve haşere ilaçlamada güvenilir ve uzman ilaçlama firmanız Güven İlaçlama; ev ilaçlama, apartman ilaçlama, fabrika ilaçlama, site ilaçlama, otel ilaçlama uzmanı firmanız Güven İlaçlama sizlere güvenli ve kaliteli haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

zararli-boceklere-dikkat-2012-05-11_m
gorselyok