Adres :
Çiğli / İzmir
E-posta :
info@guvenilaclama.net
Telefon :
0232 384 28 22

Okul ve Eğitim Kurumu İlaçlama

> İlaçlama Hizmetlerimiz > Okul ve Eğitim Kurumu İlaçlama
Güven İlaçlama | 0 532 425 40 85

Çocuklarımızın dershanelerde, okullarda ve eğitim kurumlarında sağlıklı bir şekilde, hijyenik ortamlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için eğitim kurumları ilaçlama hizmeti Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili ve işinin uzmanı ekipler tarafından yapılmalıdır.

     Okullarda ve eğitim kurumlarında yere dökülen yiyecek kırıntıları böcekler ve kemirgenlerin yaşama ve çoğalması için uygun ortamlar oluşturur. Mikropların ve hastalıkların oluşmasını hızlandıran ve toplu ortamlarda çok çabuk bulaşmasını sağlayan haşere ve böcekleri bertaraf etmek için yapılacak ilaçlama kalıcı olmalı ve çocuklarımızın sağlığını tehdit edici ilaçlar içermemelidir.

    Güven İlaçlama firmamız tarafından yapılan haşere, böcek ve kemirgen ilaçlaması sayesinde haşere ve böcekler kalıcı olarak bertaraf edilerek tekrar ortaya çıkmamaları sağlanır. İşinde uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından, sağlık açısından risk teşkil etmeyen ilaçlar ile yapılan haşere, böcek ve kemirgen ilaçlama hizmetimiz çocuklarımıza sağlıklı ve hijyenik eğitim alanları sunar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]